Sitkom Comeback

Seriál Comeback se dozajista řadí mezi to povedenější, co naše jedna z komerčních televizí přivedla na denní světlo. Příhody bývalé popové hvězdy, jenž se musí vyrovnávat s nástrahami běžného života, jenž navíc dost komplikují i náročné rodinné vztahy. Zvláště když přijde jaro a Ozzák se začíná měnit v neodolatelného milovníka. V tomto období se musí mít všichni na pozoru a pokusit se ho uhlídat na každém kroku. Každoročně to začíná zcela nenápadně. Rozpoznat tak zavčasu příznaky není nic snadného, ale jakmile začne Ozzák vonět ke květinám, prohlížet si Cédéčka jichž bych se normálně nedotkl ani koštětem, tak začíná být zle. I když se tomu Tomášovi nechce vůbec věřit, je to opět zde, dorazilo jaro.

Na to existuje jediná odpověď,karanténa. Je potřeba ze všech sil udržet Ozzáka mimo dosah jakékoli ženy. Ozzák má totiž jednu nepříjemnou tendenci, vybrat si takovou, co má prostředky se mstít. Takže rok co rok si užili své při překopávání zahrady či nekonečných kontrolách U dvou akordů. Tomu je zapotřebí letos zabránit, Ozzák nesmí opustit byt a žádná žena se nesmí dostat ani k němu. V tomto období je naprosto neodolatelným, takže je těžké nepadnout do jeho osidel i pro Marcelku. Nebýt včasného zásahu, mohla být ona tou zhrzenou ženou letošního jara. Dokonce i Saša má potíž odolat sladkým svodům. Ale i přes veškerou snahu udržet Ozzáka v karanténě přicházejí problémy.

V moderní době internetu je všechno pomalu na jeden klik. Stačí najet na správnou seznamku a doslova si vybrat. Tomáš má tak o pořádnou starost navíc a s nasazením vlastního těla musí Ozzáka zastavit. Dle jeho zvyklostí si zase vybral ženu, pro níž by nebyl problém jim během příštím 365 dní dělat potíže. Všichni mají za sebou hodně perný den plný neuvěřitelných skečů. Comeback online je zkrátka postavený na dotahování scének na hranu absurdity, což všichni na Comebacku tak milujeme. A je úplně jedno, zda na něho právě koukáme v televizi či internetovém archivu Voyo.cz.